bedava bonus goldenbahis
 Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/index.php on line 186Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/currency.php on line 45 Canon i-SENSYS MF8450
Markalar
 
Teknik Servis

 

 

Canon i-SENSYS MF8450

Canon i-SENSYS MF8450
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 1
Ürün Kodu: mf8450
Üretici: Canon

 

Profesyonel renkli çıktılarla küçük işletmenize büyük bir avantaj kazandırın. Bu akıllı renkli lazer dördü bir arada çözüm, sağlam ve kullanımı kolay bir birimde güçlü GÖNDERME işlevine ve otomatik çift taraflı baskı özelliğine sahiptir.

 

Özellikler

 

  • Çok işlevli renkli lazer yazıcı
  • 17 ppm renkli baskı ve fotokopi
  • Hızlı İlk Baskı ve enerji verimliliği
  • Ağa hazır
  • E-postaya, ağ klasörüne ve USB kartına tarama
  • 3,5 inç renkli TFT ekran ve Kolay Kaydırma Tekerleği
  • Çift taraflı baskı/fotokopi/faks/tarama
 
Küçük işletmeler için eksiksiz, kompakt ve profesyonel renkli çözüm
 Dördü bir arada rahatlığı
Tek bir şık, düşük maliyetli ve yerden kazandıran birimde üstün renkli baskı, faks, fotokopi ve taramadan yararlanın.

Üstün renk kalitesi ve saf siyah metinler
Nefis renkli görüntüler, canlı grafikler ve net metinlerle pazarlama malzemelerinizin gücüne güç katın. Bu masaüstü modeli, en iyi renk kalitesini sunmak için Canon'un ileri teknolojili görüntüleme cihazlarında bulunan gelişmiş teknolojileri bir arada kullanır.

Zamandan kazanın, enerji maliyetlerini azaltın
Sıfır ısınma süresi sağlayan Hızlı İlk Baskı teknolojilerimizle hiç beklemezsiniz. Birim, ihtiyaç duyduğunuz anda harekete geçer. Üstelik 17 sayfa/dk renkli baskı veya fotokopi hızlarıyla, işlerin tamamlanmasını da beklemezsiniz. i-SENSYS MF8450 Energy Star sertifikalıdır ve uyku modunda yalnızca 1,2 watt enerji tüketir.

En üst düzey kullanışlılık
Büyük 3,5 inç renkli TFT ekran ve Kolay Kaydırma Tekerleği tüm işlevlere kolay erişim olanağı sunar. Hedef odaklı grafik menü, hızlı ve akıcı kullanıma olanak verir.

Üretkenliği paylaşın
Bu ağa hazır birimle baskı, tarama ve bilgisayardan faks (yalnızca gönderme) özelliklerini paylaşın. Sezgisel kurulum sihirbazı doğrudan bağlanmanızı sağlarken, Kullanıcı Kimliği yönetim işlevi erişimi yalnızca yetkili personelle sınırlandırır. 

Güçlü GÖNDERME işlevi
İş akışınızı hızlandırın ve kolaylaştırın. Renkli belgeleri tarayarak e-posta, ağ dosya sunucusu, FTP sunucusu, Internet faks veya USB bellek kartı üzerinden hızla ve kolayca dağıtın. Belgeler, Canon'un benzersiz sıkıştırma teknolojisi kullanılarak ‘Compact PDF’ gibi çok çeşitli dijital formatlarda taranabilir.

Üretkenliği en üst düzeye çıkarın
Otomatik çift taraflı baskıyla maliyetleri azaltın, kağıt tasarrufu yapın ve profesyonel belgeler oluşturun. Çift Taraflı Otomatik Belge Besleyici, hızlı otomatik çift taraflı fotokopi, tarama ve faks olanağı sunar. 850 A4 yaprak maksimum kağıt kapasitesine (isteğe bağlı sehpa ile) ve 384 MB paylaşılan belleğe sahip olan i-SENSYS MF8450 en yoğun küçük işletmelerin bile iş yüklerinin üstesinden gelebilir.

Hızlı faks
Super G3 faks modem ve 200 hızlı arama sayesinde belgeleri hızlı ve verimli bir biçimde fakslayın. Ultra Yüksek Kalite teknolojimiz, çok fazla ayrıntı içeren belgelerin kusursuz şekilde fakslanmasını sağlar.

Hepsi Bir Arada renkli kartuşlar
Sürekli yüksek kaliteli çıktıların keyfini çıkarın. Dört kompakt kartuşun her birinde toner, tambur ve temizleme birimleri bulunduğundan bakım gereksinimleri azaltılıp güvenilirlik artırılmıştır. Önden kolay yükleme özelliği sayesinde üstünüz başınız kirlenmeden, hızla değiştirilebilir.

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.