bedava bonus goldenbahis
 Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/index.php on line 186Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/alkarofi/public_html/index.php:12) in /home/alkarofi/public_html/system/library/currency.php on line 45 Panasonic KX-TG6511
Markalar
 
Teknik Servis

 

 

Panasonic KX-TG6511

Panasonic KX-TG6511
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: 10
Ürün Kodu: KX-TG6511
Üretici: Panasonic

 

  • Büyük ve okuması kolay 1:8: LCD görüntü paneli
  •  
  • Işıklı Tuş Paneli ve LCD görüntü paneli
  • Dokunmatik Eko Modu
  • Omuz Dayanağı
  • Ahize üzerinde Eller-Serbest Hoparlör
  • 100 İsim ve Sayı Telefon Rehberi

 

KX-TG6511 1, 1 Ahize ve entegre şarj cihazına sahip 1 Taban Ünitesinden oluşur.

 

 

Universal Tasarımı, Benzersiz Teknolojik ve Ekolojik özelliği sayesinde hem evde hem işyerinde kullanıma yönelik mükemmel bir telefondur.

 

 

Büyük 1.8 inç ekranını okuması kolaydır; büyük metinli basit menü ekranı, sorunsuz bir şekilde fonksiyonlara erişmenize olanak sağlar. Işıklı tuş paneli ve görüntü paneli telefonun karanlıkta kullanılmasını kolaylaştırır.

 

 

Eller serbest hoparlörü, yemek ve temizlik yaparken, bilgisayar kullanırken veya başka herhangi bir şeyle meşgulken telefonda konuşmanızı sağlar. Ayrıca not almak ve yazı yazmak bakımından da rahatlık sağlar. Dahili belleğine 100 taneye kadar isim ve rakam kaydedebilirsiniz. Eğer yerel telefon şirketinin verdiği Arayan Kimliği hizmetine aboneyseniz telefona yanıt vermeden önce kimin aradığını görebilirsiniz. LDC ekran, araya kişinin ismini (telefon rehberinde kayıtlı olması gerekir) ve numarasını gösterir.

 

 

Diğer özellikleri: GAP uyumludur, 10 Tekrar Arama Belleği, 10 Polifonik Zil Melodisi, Herhangi Bir Tuşla Yanıt verme, Saat, Alarm, Ahize Arama, Zil Sesi/Şarj Cihazı Göstergesi


Panasonic KX-TG6511
Büyütmek için resime tıklayın
Etiketler: Panasonic KX-TG6511,